ÜRÜNLERİMİZ SADECE SOSYAL AĞLARIMIZDA BULUNMAKTADIR.

       ● Ürünlerimizi satın almak için mail ya da mesaj yoluyla bizle irtibata geçebilir, ürün siparişi verebilirsiniz. Ürün konusunda kafanız karışık ise müşteri temsilcilerimizle irtibat kurmaktan çekinmeyin. Deneyimli müşteri temsilcilerimiz tam olarak neye ihtiyacınız olduğu konusunda yardımcı olacaklardır. Güvenlik gereksinimlerinden dolayı yapılan telefon görüşmeleri ve yazışmalar kayıt altına alınabilir ve güvenlik birimleri ile paylaşılabilir. Gerekli irtibat bilgileri İletişim sayfasında mevcuttur.

     

     ● Ürünlerin fiyatları malesef sitemizde bulunmamaktadır. Ürünlerin fiyatlarını değişken kurlar yüzünden güncellemekte zorlanıyoruz. Bu yüzden satın almak istediğiniz ürünlerin fiyatlarını sormaktan çekinmeyin, mesai saatleri içersinde mutlaka cevap verilecektir. 

     

     ● Ürünlerin satın alımı hakkında; seçtiğiniz ürünlerin görseliyle (resim, fotoğraf, numune...vb.) birlikte bize mesaj ya da mail yoluyla gönderebilirsiniz. Ürünler teyit edildikten sonra ürünlerin fiyat ve özellikleri size bildirilir. Ürün adet ve çeşidi teyit edildikten sonra ödeme tutarı tarafınıza bildirilir. 

     

     ● Ödeme çeşitleri olarak;  banka havale - eft ya da ptt havale gibi ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Ürünleri yurdun her yerine kargoyla gönderebilmekteyiz. İstediğiniz kargo firmasını da tercih edebilirsiniz.